poniedziałek, 31 października 2011

Oeparol femina

Witajcie!

Przychodzę dzisiaj do Was z szybką notką na temat suplementu diety Oeparol femina.
Są to niewielkie kapsułki, które zawierają w sobie olej z wiesiołka. Ma on mieć dobroczynne działanie dla naszego organizmu, cery, włosów i paznokci. Do zakupu zachęcił mnie filmik Kiediski86. Ja zakupiłam opakowanie 60 kapsułek za 26 złotych w aptece Dbam o Zdrowie. Na co dzień zaleca się spożywanie 2 kapsułek, zatem suplement diety starcza na miesiąc.


Właśnie skończyłam swoje pierwsze opakowanie, drugie już czeka nam mnie w domu, więc myślę, że mogę wyrazić swoją opinię na temat tego suplementu.(to drugie to sam Oeparol, który kosztuje ok. 16 zł za opakowanie- pomyliłam się podczas zakupów: Jednak recenzja jest Oeparolu femina, który stosowałam miesiąc). Dotychczas nie byłam przekonana czy tego typu produkty naprawdę działają, więc podchodziłam do nich bardzo sceptycznie. Moje zdanie zmieniło się diametralnie odkąd stosuję Oeparol. Zauważyłam znaczną poprawę cery, która wydaje się być promienista, rozświetlona i gładka. Włosy ślicznie błyszczą, a paznokcie są mocniejsze. Warto przetestować na sobie działanie tego produktu, ja sama zamierzam go jeszcze długo stosować:)


Pierwsze efekty zauważyłam po około tygodniu, a potem było tylko lepiej. Nie stosowałam żadnych nowych wspomagaczy w postaci kremów itp, więc myślę, że poprawa cery, kondycji włosów i paznokci to właśnie zasługa Oeparolu. Jego cena nie jest bardzo wysoka, zatem można go wypróbować.

4 komentarze:

 1. Chyba Kiedliska już w swoim filmiku mówiła o tym suplemencie i też zachwalała. Chyba na prawdę warto wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. również łykam olej z wiesiołka, czasem kupuje tez z firmy Gal

  OdpowiedzUsuń
 3. O, super, muszę spróbować :) Z mojej strony polecam skrzypokrzywę, o której pisałam na swoim blogu :)

  www.liliowyzakatek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie zastanawiam się nad kupnem :)

  OdpowiedzUsuń