wtorek, 14 lutego 2012

Kissbox!

To mój pierwszy Kissbox, więc byłam bardzo podekscytowana! Dosłownie przed dziesięcioma minutami zapukał do mnie kurier i przyniósł pudełko!Bardzo podobają mi się produkty, które otrzymałam, zwłaszcza krem z kwasami z BANDI. Zawsze chciałam spróbować kosmetyk tej firmy, więc będę miała do tego okazję.
Kremik do rąk i stóp Hudosit z pewnością świetnie sprawdzi się do torebki.
Jestem pozytywnie zaskoczona próbką szamponu, odżywki i serum Johna Frieda, ponieważ są dopasowane do mojego typu włosów.
Olejek Amargan również będzie testowany z przyjemnością :) Cieszyłam się na kolorówkę IsaDory, ALE okazuje się, że tusz ma końcowe 3 miesiące ważności, a błyszczyk jest sporo przeterminowany :/

Nie będę rozstrzygać kto jest winny, ale wydaje mi się, że Kissbox ma ciężkie początki. Pominę fakt zamieszania z zamawianiem, który moim zdaniem był efektem niedopatrzenia, ale daty ważności kosmetyków to dla mnie podstawowa kwestia. Błyszczyk został wyprodukowany 6 lat temu, a tusz 3 lata temu. Sama bym takich produktów sobie nie kupiła, nawet w niskiej cenie, więc tym bardziej przykro, że się tak stało.
Liczę na jakąś odezwę ze strony Kissboxa lub oficjalny komunikat w tej sprawie, ponieważ sprawa jest nieprzyjemna.

A co Wy sądzicie o całej tej sprawie? Zniechęca Was to do zamawiania Kissboxa? Mnie szczerze mówiąc odrobinę tak, ponieważ świeżość kosmetyków to podstawowa kwestia moim zdaniem!

5 komentarzy:

 1. Mnie też to zniechęca, bo nie będę płacić za coś, co jest już niezdatne do użytku... Powinni zająć stosowne stanowisko w tej sprawie, a jeśli tego nie uczynią - cóż, to świadczyć będzie wyłącznie o nich. ;-) Swoją drogą pierwszy raz słyszę o takim przypadku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwna sprawa, nie slyszałam o czymś takim wczesniej. o.O
  Zapraszam do siebie na moje pierwsze Rozdanie

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się skusiłam na Kissboxa. Byłam zadowolona ,ale zawartości pudełka jeszcze ani razu nie użyłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Interesujesz się kosmetykami ? Modą? To w sam raz blog dla ciebie http://time-to-beauty.blogspot.com/ wbijaj i czytaj! Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny blog !
  Obserwuję i liczę na rewanż :D
  http://s0meonelikeme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń